29 жовтня 2021

Один з міні- проекту, що реалізує на Сумщині ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини», спрямований на організації мирного дискурсу серед молоді шляхом утворення інтелектуальної спільноти. На блог кафе, що відбулося 28 жовтня 2021' року у Конгрес-центрі Сумського державного університету, йшлося про стратегії утворення соціального капіталу.

Говорили про «соціальний капітал» та способи його оптимального формування та розвитку; про «кордони особистості» (тактика уникнення «диверсії» у особистий простір та способи правильного входження в особистий простір іншої людини); про «психологічне поле» (як отримувати задоволення від спілкування). Осмислені ідеї Курта Левіна, Джеймса Уільямса, Пєра Бурдє, Джеймса Колмена, Роберта Патнема, Френсіса Фукуями, Дєвіда Гюма.

Важливо, що у заході взяли участь особистості різних поколінь. Внаслідок такого єднання відбулася жвава ділова розмова на високому інтелектуальному рівні на предмет успіхів та помилок розвитку українського суспільства.