11 листопада 2021
12 листопада 2021 р. в рамках вивчення дисципліни "Права людини та правові основи СКД" студенти спеціальності МСКД зустрілися з Регіональним представником Уповноваженого ВРУ з прав людини в Сумській області Дмитром Бойченком. Під час зустрічі ним були висвітлені питання організаційної роботи Офісу Уповноваженого, особливості розгляду справ щодо порушених прав людини. Також розглянуто практичний досвід Уповноваженого у питанні щодо захисту персональних даних, прав дитини та ін. Обговорено ефективність діяльності у напрямі запобігання катуванням та жорстокому поводженню, застосуванню національного превентивного механізму, передбаченого Факультативним протоколом до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання.