18 листопада 2021

З 1 по 15 листопада відбувся всеукраїнський проєкт «NATO VIRTUAL REALITY», що проходив за підтримки Центру iнформації та документації НАТО в Україні та контактних посольств НАТО в Україні.

У рамках цього проєкту вельмишановні гості Посол Великобританії Мелінда СІММОНС, Посол Канади Лариса ГАЛАДЗА та директор Центру інформації та докумнтації НАТО Вінетта КЛЯЙНЕ записали звернення у форматі доповненої реальності. Для того, щоб побачити це звернення, необхідно було зісканувати QR-код, розміщений на наліпці проєкту. У Сумах така наліпка знаходилася на ганку Конгрес-центру СумДУ.

Технологію, використану в проєкті, розробив організаційно-методичний центр технологій електронного навчання СумДУ.

Усі бажаючі змогли зробити фото з послами й завантажити його разом з трьома відповідями на питання, які ставили посли у відео, у Facebook та  Instagram. Таких бажаючих виявилося 150 студентів, співробітників та викладачів університету.

Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій вдячна Навчально-науковому медичному інституту СумДУ за підтримку в реалізації.