06 травня 2022

Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій СумдУ продовжує міні-цикл «Володимир Володимирович по-українські: відчуй різницю» (про першу зустріч тут). 5 травня в межах практичного заняття з «Регіональних практик з соціокультурної діяльності» відбулася зустріч студентів групи КД-91 з відомим сумським арт-менеджером Володимиром Нянькіним. Журналіст, музикант, актор, режисер документальних фільмів, ініціатор масштабних фестивалів та автор численних гуманітарних проектів поділився зі студентами досвідом організації та проведення заходів різного рівня. Як провідна прозвучала думка про те, що універсальність сучасного арт-менеджера не тільки дозволяє реалізувати власну креативність, але й стає ефективним інструментом оптимізації його соціокультурної діяльності. Учасники полілогу висловили сподівання на нові творчі зустрічі.