18 червня 2022

Студенти спеціальності «Соціальна робота» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» провели дитячий розважальний квест «В пошуках скарбів». За підготовленим студентами маршрутом великою Театральною площею нашого міста діти подорожували керуючись фрагментами карти. Але потрібно було виконати спеціальне завдання, щоб отримати кожен новий фрагмент. Для дітей це було веселою розвагою, а для наших студентів гарною практикою. Наголос було зроблено на командній роботі. І все дуже добре вдалося. Цікаво було спостерігати, як діти, які тільки кілька хвилин тому познайомилися, дружньо комунікували між собою. Приємно, що першокурсники цього року підтримали і продовжила традицію кафедри в організації в Сумах дитячих свят та ігротек. Захід відбувся 17 червня в рамках проекту «Доброго вечора, ми з СумДУ!» Культурно-мистецького центру Сумського державного університету.