30 вересня 2022

Аспірантка кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Оксана Давиденко в рамках реалізації проекту “Підвищення потенціалу аспірантури для якісних досліджень в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки (Чеський університет наук про життя, м.Прага) та за участю Сумського державного університету навчається за програмою підвищення рівня наукових досліджень. Проект спрямований на розвиток потенціалу аспірантів України через поглиблення їхніх навичок та знань щодо проведення якісних досліджень та створення середовища й інструментів для їхньої керованої практичної реалізації. Дослідження аспірантів планується будувати на тісній співпраці науковців з України та Чеської Республіки, які спрямовуватимуть аспірантів до найкращих дослідницьких ідей, передових проектів та стандартів європейської науки.