26 жовтня 2022

Нарешті справдилося. Чотири останні роки поспіль я йшов до втілення давньої мрії – впровадити філософський курс для широкого загалу. Для людей, які цінують мислення та послуговуються ним. Для тих людей, хто тяжіє проводити час у кампаніях, де люди думають разом.

У Конгрес-центрі Сумського державного університету я представив авторський курс «Основи ефективного (критичного) мислення» у межах діяльності відповідного гуртка (проблемної групи).

Виглядатиме це так.

На Youtube-каналі «Ефективне мислення» згодом поступово будуть розміщуватися 7 (сім) навчальних відео. Для тих, хто серйозно бажає мислити ефективного і критично, ці відео обов’язкові до ретельного мисленневого опрацювання.

Після цього будуть зявлятися інші медіа продукти з актуальних проблем нашого життя, які можна осмислити тільки у разі розуміння навчальних відео.

Також будемо записувати ефіри з різної тематики та розміщувати їх на інформаційних ресурсах.

Передбачаються також офлайн формати – «живі» зустрічі у Конгрес-центрі Сумського державного університету.

Мислити ефективно (критично) означає для мене жити повноцінним життям, реалізовуючи усі свої задуми та бажання.

Долучайтеся!

Запрошуємо до співпраці усіх, хто має проекти, ідеї, задуми!

Олег Туляков, доцент кафедри психології, політології т а соціокультурних технологій