27 жовтня 2022

24 жовтня 2022 року в межах навчальної дисципліни "Педагогіка та психологія вищої школи з змістовим модулем Методика викладання психологі" для магістрантів групи ПЛм-21 була проведена бінарна лекція з запрошенням гостьового лектора кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Гальцової Світлани Василівни.

В межах теми "Загальна психологічна характеристика студентства як соціально-вікової групи" були розглянуті питання: Навчально-професійна діяльність як провідна для студентства: сутність, структура; Особливості навчальної діяльності слухачів в умовах закладу вищої післядипломної освіти; Проблема адаптації першокурсників до навчання у ЗВО. Викладачі розкрили зміст даних питань, та у взаємному обговоренні звернули увагу на специфічні психолого-педагогічні особливості навчального процесу у післядипломній ланці освіти. Здобувачами заняття було сприйнято позитивно.