19 січня 2023

У школах сумської громади тривають зимові канікули, а це означає, що є час не лише для відпочинку, а й для пізнання нової інформації.

16 грудня старшокласники загальноосвітньої школи №15 прийняли участь у профорієнтаційному тренінгу «Як обрати професію?». Тренінг проводила практичний психолог психологічної служби СумДУ Данілова Дар’я Едуардівна. Протягом заходу старшокласники мали можливість обговорити основні стереотипи, які існують щодо вибору спеціальності, краще познайомитися між собою, пройти психодіагностику «Яка професія тобі більше підходить?» та отримати відповіді на усі хвилюючі питання.

Методику можуть пройти усі охочі старшокласники за посиланням: https://abiturient.sumdu.edu.ua/diagnostyka-%E2%84%961-opytuvalnyk-profesijnyh-shylnostej-l-jovajshy/