13 червня 2023

Олег Туляков, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій увійшов до складу утвореної днями Експертної ради при Сумському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Рада має на меті підтримку військовослужбовців, поранених військовослужбовців та членів їх родин. До ради увійшли відповідальні працівники служб соціальної підтримки, зайнятості населення, правових, медичних та реабілітаційних установ.

Олег Туляков опікується питаннями медіа підтримки роботи з вказаними категоріями населення за допомогою онлайн медіа «Сумський канал», на базі якого вже протягом останніх місяців ведеться така робота. Зокрема, організовується підготовка до ефіру, запис та поширення відео, що спрямовані на інформування людей про можливості підтримки українських вояків та членів їх родин.