13 червня 2023

Науковці кафедри ППСТ: професор Андрій Лебідь та доцент Олег Туляков, працюють у складі робочої групи з підготовки змін до Статуту територіальної громади міста Суми, утвореної відповідно до розпорядження Сумського міського голови.

Сутність пропозицій, внесених ними на останньому засіданні робочої групи, стосувалися принципів організації життєдіяльності сумської громади у частині середньострокового соціально-економічного планування, стимулювання розвитку підприємництва та бізнесу. Наразі редакція Статуту, за думкою Андрія Лебідя та Олега Тулякова занадто обтяжена строкатими та складними юридичними процедурами, що лише мінімізує можливості інститутів громадянського суспільства впливати на розробку та прийняття управлінських рішень.

Натомість покликані активною фазою війни активні сумські підприємці усталено формують потребу щодо визначення принципів наповнення бюджету та його розподілу з огляду на завдання експоненційного економічного розвитку.