22 червня 2023

22 червня відбулась друга частина захистів кваліфікаційних робіт бакалавра, підготовлених здобувачами освітньої програми "Соціальна робота".

Фактично, друга частина захистів є фінальною, але від того - не менш яскравою. Здобувачі презентували свої напрацювання у вирішенні ряду надзвичайно актуальних соціальних проблем: робота з літніми людьми, дітьми з числа ВПО, дітьми з особливими потребами, сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, робота  біженцями тощо.

Вкотре здобувачі продемонстрували високий професіоналізм, навички якісного презентування матеріалів, чітке відчуття соціальних потреб споживачів та професійної емпатії.

Колектив кафедри ППСТ та кваліфікаційна комісія №33 вітає здобувачів із успішними захистами та бажає професійного успіху та реалізації, задоволення від роботи, здійснення всіх мрій та мирного неба. Нехай Ваша робота буде допомагати людям та корисною для нашої Держави.