27 червня 2023

27 червня на кафедрі ППСТ відбулось засідання, на якому були підведені підсумки про роботу колективу за 2022-2023 н.р.

Під час засідання обговорювалися загальні здобутки кафедри ППСТ за поточний навчальний рік, були заслухані індивідуальні звіти викладачів щодо виконаної роботи та оголошені завдання та плани для підготовки до 2023-2024 н.р.

Було відмічено плідну та якісну навчальну, наукову, методичну та організаційну роботу впродовж року, а також високий рівень професіоналізму, мотивованості та націленості на результат кожного співробітника кафедри. Крім того, обговорювалися значні досягнення здобувачів освітніх програм у навчальній, науковій, організаційній, соціальній та громадській діяльності, зазначено про високий рівень кваліфікаційних робіт, підготовлених і захищених протягом року.

За підсумками засідання було затверджено звіт про роботу кафедри ППСТ за 2022-2023 н.р.