18 листопада 2023
18 листопада відбулося засідання науково-методичного семінару за участі НПП та НП кафедри  психології, політології та соціокультурних технологій. Колектив кафедри напрацював індикатори та часові нормативи діяльності в рамках методичної, наукової та організаційної роботи. Також було опрацьовано нормативні документи та положення СумДУ для напрацювань механізмів з підвищення рейтингу кафедри, виконання акредитаційних вимог, а також підвищення якості навчального процесу.
Під час групової роботи визначені планові показники індивідуальної та колективної роботи.
Методичне забезпечення, наукові досягнення, організаційні зусилля та інші види робіт стали предметом активних дискусій та лягли в основу напрацювань. За результатами науково-методичного семінару розроблено розпорядження, яке закріплює індикатори та часові нормативи діяльності НПП та НП в рамках другої половини дня.