10 грудня 2023

Голова Експертної ради роботодавців ОНП 033 Філософія Сумського державного університету, доктор філософських наук, науковий співробітник філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка Едуард Туренко прочитав аспірантам кафедри лекцію, присвячену методології філософського аналізу текстів та інтерпретації.

У форматі лекції-дискусії були розглянуті питання базових моделей основних тем історії філософії, зокрема, античної філософії; за методом репрезентації філософського знання історія філософії доповідачем була класифікована на наративну та інтерпретативну. Також, з-поміж іншого, було здійснено концептуальне окреслення процесу інтерпретації у філософських текстах і ґенеза поняття «герменевтика».