27 грудня 2023

27 грудня на кафедрі ППСТ традиційно відбувся особливий захід - урочиста церемонія вручення нагороди «Соціального О.С.К.А.Р.у СумДУ 2023».

Сьома церемонія проведення заходу «Соціальний О.С.К.А.Р.у СумДУ 2023» стала особливою подією - вона об'єднала не лише представників науки та бізнесу, місцевої влади та громадських діячів, соціальних служб і медійників, здобувачів кафедри ППСТ, але і клієнтів соціальних послуг.

Вперше даний захід було організовано у стінах Конгрес-центру СумДУ.

Зворушлива вистава від підопічних КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» не залишили нікого із присутніх байдужим, показавши ті життєві цінності, що дійсно є справжніми та незамінними.

На сьомій церемонії переможцями «Соціального О.С.К.А.Р.у СумДУ 2023» були визначені:
  • Жанна Сітало, директор обласної комунальної установи Сумської обласної ради "Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", номінація "Допомога та посилення спроможності вразливих груп для подолання складних життєвих обставин";
  • Наталія Гончарук, номінація "Згуртування громади";
  • Олена Солоненко, громадська організація "Жінки Лебединщини", номінація “Згуртування громади та розвиток громадянського суспільства”;
  • Оксана Хоменко-Горшкова, проект "Допоможи Святому Миколаю", номінація "Допомога для вразливих груп у складних життєвих обставинах";
  • Світлана Редя, громадська організація "Коло єдності" за проект "Цифровий компас", номінація "Місцеві соціальні ініціативи";
  • Володимир Нянькін, номінація "Актуальний медіапроект".

Дякуємо всім партнерам, організаторам, учасникам, науковцям та гостям за участь у такому важливому соціальному заході.

Окрему подяку варто виразити здобувачам кафедри ППСТ за активну участь у проведенні урочистої церемонії вручення нагороди «Соціального О.С.К.А.Р.у СумДУ 2023».