04 лютого 2021

Сумський державний університет і кафедра  ППСТ, зокрема, долучились до проєкту відродження історичної  Садиби І.Харитоненка,  що з часом має стати потужною візитівкою Сумщини. Університет представив концептуальне бачення відродженої архітектурної пам’ятки як Відкритого культурного центру, на базі якого може бути створений  найбільший  інноваційний культурно-креативний кластер Сумщини, де одночасно можна розміщувати музеї та виставки, творчі студії, організовувати культурно-масові заходи, створювати і продавати власну продукцію, проводити вільний час та забезпечувати комунікацію тих, хто працює у сфері культури – від державних та муніципальних установ до громадських організацій, старт-ар груп та окремих митців.

Одночасно створення  Відкритого культурного центру бачиться як масштабний соціокультурний проєкт, реалізація якого сприятиме структуруванню культурного потенціалу регіону, налагодженню комунікацій та опануванню учасниками, особливо з числа молоді, навичками проектного мислення та діяльності,  пошуку та ефективного використання ресурсів, відродженню традицій меценатства.

Кафедра ППСТ бачить Відкритий культурний центр і як місце втілення майбутніх проєктів студентів та випускників спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Більш детальна інформація на сайті Сумської обласної державної адміністрації