22 травня 2020

27-28 липня 2017 року в Сумському державному університеті відбувся спільний захід кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету та громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» – додатковий дводенний тренінг з основ самозайнятості для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) із зони антитерористичної операції.

Тренінг проведено за підтримки Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації в рамках Проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, постраждалого внаслідок конфлікту в Україні», основною метою якого є сприяння у отримані нових професійних навичок, а також знань для організації самозайнятості, розвитку власного дрібного бізнесу особами, які були змушені переселитися у зв'язку з подіями на Сході України, який реалізується на території Сумської області за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції.