11 листопада 2022

Аспірантка кафедри Оксана Давиденко є учасницею Міжнародного проекту "Покращення доступу до системи охорони здоров'я і поліпшення якості медичної та соціальної допомоги в області психічного здоров'я", який реалізовується з 2021 року. Проект зорієнтований на навчання спеціалістів у сфері психічного здоров'я, які надають послуги особам, які перебувають у кризовій ситуації, пов'язаній із втратами, насильством, булінгом, конфліктами, залежністю та ін. Проект має трирічний термін реалізації. В складі навчальної групи 21 людина, в тому числі, з кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ. Це спеціалісти соціальної сфери, психологи, освітяни, психотерапевти та психіатри, поліцейські. Навчання наразі проходить в онлайн режимі та стаціонарно у Республіці Польща, м. Урле. Аспірантка кафедри вже вдруге приїхала до м. Урле на таке навчання.