27 вересня 2023

25 вересня в межах ОК 9 «Групові форми роботи психолога в організаціях» за ОП «Організаційна психологія» для здобувачів групи ПЛ.м-21 була проведена зустріч із запрошенням випускниці кафедри ППСТ, а наразі психологи ні БФ «Рокада» (Суми).

В межах теми «Етичні аспекти при роботі з групами в організаціях» були розглянуті проблеми етичних аспектів при роботі з групами в організаціях, основних принципів групової роботи психолога в організаціях, а також зупинилися на обговоренні основних викликів та проблем під час роботи психолога з групами в організаціях та шляхи їх вирішення.

Крім того, до обговорення долучилися студенти старших курсів спеціальності «Психологія» за освітньою програмою «Психологія». До зустрічі долучилося більше 30 студентів-психологів. Здобувачами зустріч була сприйнята позитивно, вони проявили зацікавленість та активність. Студентами були сформульовані запитання до гості та висловлена щира вдячність та побажання подальшого спілкування.