28 вересня 2023

28 вересня відбулося засідання Експертної ради роботодавців спеціальності 053 «Психологія».

На зустрічі були обговорені зміни до освітньо-професійної програми «Організаційна психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти,  а саме введення сертифікатної програми "Розвивальний простір сучасної вищої психологічної освіти" та заміни освітнього компонента "Основи організаційної психології та психологія праці" на освітній компонент "Психологія праці та організаційного розвитку". Сумський державний університет та кафедра психології, політології та соціокультурних технологій дякує шановним експертам за співпрацю та небайдужість до якості освітньої підготовки майбутніх організаційних психологів.