03 жовтня 2023
Магістранти ОП "Організаційна психологія" та студенти ОП "Психологія" зустрілися із автором системи "Єдність", засновником та керівником школи "Єдність", бізнесменом, благодійником, патріотом України А.П. Жуковським. Анатолій Петрович, як засновник громадської організації Інститут української національної ідеї, спеціаліст у галузі створення та розвитку бізнесу різних сегментів поділився досвідом практичної діяльності та особливостями системи організаційних ігор.

Психолог - саме той фахівець, який має сприймати організацію як живий організм та працювати на різних рівнях, мотивуючи, допомагаючи у стратегуванні, налагодженні контакту. Вирішувати ці та багато інших завдань допомагають організаційні ігри. Досвідчена команда ігротехніків спроможна оптимізувати мікроклімат чи виявити труднощі досягнення результату - і все в ігровій, невимушеній формі. А.П. Жуковський поділився також тонкощами організації системи ігор, виходу зі складних ситуацій.  Зустріч викликала непідробний інтерес.