05 жовтня 2023

4  жовтня здобувачі першого курсу освітньої програми "Соціальна робота"  відвідали Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації.

Зустріч відбулася в рамках забезпечення практико-орієнтованого навчання дисципліни " Система організації соціальних служб із змістовим модулем: Організація систем документування соціальної роботи ".

Під час зустрічі директор Департаменту, Людмила МУСІЯКА, провела ознайомчо-пізнавальну лекцію щодо роботи органів соціального захисту на різних рівнях, мережі структур та установ, що здійснюють функції соціального захисту, їх повноваження та напрями роботи. Людмила Петрівна довела до відома студентства практичні наративи роботи соціальної сфери.

Зустріч проходила у форматі дружнього діалогу під час якого студенти мали змогу задати питання, що їх цікавлять, висловити свої думки та власні бачення. До присутніх доєдналися й онлайн слухачі.