09 жовтня 2023

9 жовтня в рамках дисципліни «Основи сценарно-режисерської діяльності» здобувачі освітньої програми «Менеджмент соціокультурної діяльності» зустрілися із Яніною Кучковою – арт менеджеркою, режисеркою, ведучою курсів та тренінгів у соціокультурній сфері, тренером з публічних виступів.

Яніна Кучкова була культорганізатором в дитячому оздоровчому таборі «Сонячний», режисером масових свят у студентському клубі СумДУ, викладачкою культурологічних дисциплін в Сумському фаховому коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського. У доробку лектора також низка цікавих і масштабних соціокультурних проєктів. Порядок денний зустрічі включав обговорення таких питань:

• робота режисера-постановника з творчими групами;
  • група розробки сценарію свята;
  • творча група художнього оформлення свята (дизайнерська група);
  • творча група музичного супроводу свята;
  • група фото-, відео зйомок;
  • група інформаційного забезпечення;
  • група безпеки.

Здобувачі отримали бачення важливості та актуальності організації соціокультурних івентів з нестандартного ракурсу, дізналися особливості роботи арт менеджера, ознайомилися із секретами роботи над проєктами.