12 січня 2024

12 січня на кафедрі ППСТ відбулось засідання, на якому були підведені підсумки про роботу кафедри у 2023 р.

На засіданні в.о. завідувачем кафедри ППСТ Андріаною Костенко був презентований консолідований звіт про роботу колективу за 2023р. Були відзначені високі досягнення викладачів, співробітників кафедри та центрів в рамках виконання ними навчальних, наукових, організаційних та методичних завдань.

Окрему увагу було приділено аналізу сильних сторін кафедри, характеристиці перспектив, загроз та ризиків у 2024 році. Крім того, були поставлені орієнтири та задачі для колективу на наступний рік.

Презентація звіту супроводжувалася коментарями і питаннями від викладачів та співробітників кафедри і центрів. Наприкінці звіту декан факультету ІФСК Олена Сушкова відзначила роботу і значні досягнення колективу та запропонувала визнати роботу кафедри ППСТ у 2023 р. задовільною.

Колектив підтримав таку пропозицію одноголосно.