18 січня 2024
Розпочався цикл занять для здобувачів спеціальностей психологія, соціальна робота, середня освіта та перекладачі професора Білл Форіша за тематикою «Теорія і практика природної та експериментальної системної терапії». Цей міждисциплінарний курс направлений на розвиток компетентностей студентів управління екзистенційною тривогою, міжособистісного спілкування та самодиференціації.
Під час занять наголошується на важливих стратегіях управління тривогою в контексті культурної антропології, соціальної психології та психології розвитку, філософії та системної терапії для багатьох поколінь.
Лекції проходять в середовищі конструктивізму, професійних дискусій та численних питань від здобувачів щодо практичного досвіду професора Біла в сфері практичної психології.