12 лютого 2024

В рамках вивчення дисципліни «Система роботи психологічних служб та методика роботи практичного психолога» здобувачі 2 курсу ОП «Психологія» мають змогу не тільки теоретично вивчати особливості роботи практичного психолога, знайомитись з функціями, принципами діяльності, а і здобувати досвід роботи, проявляючи активність в тому, чи іншому напрямку  Психологічної служби.

Під керівництвом досвідченого практичного психолога Сахно П.І. здобувачка 2 курсу Шабло Катерина провела Профорієнтаційне заняття з учнями Хотінського ліцею. В обговоренні проблем вибору професії взяли участь класні керівники та 20 осіб 9, 11 класів. Зокрема, студентка акцентувала увагу на актуальності та популярності професій сьогодення та майбутнього.