04 березня 2024

4 березня  кандидат наук з державного управління, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технології Семенов В.М. на замовлення Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації Сумської обласної державної адміністрації провів тематичну зустріч «Конституційно-правові засади регіональної політики та місцевого самоврядування» лекцію «Організаційно-правові засади місцевого самоврядування» для посадових осіб місцевого самоврядування Сумської області.

Було розглянуто еволюцію становлення та розвитку місцевого самоврядування в Україні, визначено та охарактеризовано правові засади регіональної політики.

Розглянуто базові положення нормативно-правових актів, що стосуються місцевого самоврядування, а саме: Європейську Хартію місцевого самоврядування, Конституції України, Законів України: «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», та ін.

У роботі програми по підвищенню кваліфікацій взяли участь більше 100 посадових осіб місцевого самоврядування.