06 березня 2024

6 березня кандидат наук з державного управління, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технології Семенов В.М. на замовлення Кіровоградського регіонального центру підвищення кваліфікації Кіровоградської обласної державної адміністрації в контексті загальної програми підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б», «В» «Ефективна реалізація професійної діяльності державного службовця як запорука розвитку держави» провів лекцію «Організація влади в Україні. Організація роботи місцевих державних адміністрацій».

Було розглянуто та обговорено правові, територіальні, матеріально-фінансові основи організації діяльності місцевих державних адміністрацій. Охарактеризовано основні завдання, структуру, принципи діяльності та компетенцію місцевих державних адміністрацій. Зокрема, правлінські функції місцевих державних адміністрацій: планування, організація, координація. З’ясовано місце державних адміністрацій в розробці і реалізації регіональних програм економічного і соціального розвитку. Проаналізовано взаємини місцевих державних адміністрацій з іншими органами влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян.

У роботі програми по підвищенню кваліфікацій взяли участь більше 70 державних службовців Кіровоградської області.