07 березня 2024

07 березня відбулася зустріч здобувачів 1 курсу групи ПЛ-31 та ПЛ-32 за спеціальністю 053 Психологія» із психологинею Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (напрям "Психічне здоров'я та психосоціальна підтримка") – Карч Марією, а в минулому випускницею кафедри ППСТ за ОП «Організаційна психологія» (Магістр психології) та ОП «Психологія».

Зустріч була організована таким чином, що частина студентів змогла поспілкуватися безпосередньо в аудиторії, а інша частина студентів приєдналися онлайн.

Здобувачам першого курсу було надзвичайно цікаво слухати Марію, задавати питання і отримувати грунтовні відповіді.

Марія розповідала про свій досвід навчання в Сумському державному університеті на спеціальності 053 Психологія, а також про особливості своєї професійної діяльності в Сумській обласній організації Товариства Червоного Хреста України (напрям "Психічне здоров'я та психосоціальна підтримка").