07 вересня 2018

7 вересня на заняття до студентів спеціальності «Соціальна робота» СумДУ завітав депутат Сумської міської ради Дмитро Наталуха. Обговорювали механізми співпраці органів місцевого самоврядування та громади, зокрема партиципаторний бюджет. Дмитро Олександрович поділився досвідом двох років успіху громади Добровільної в конкурсі партиципаторного бюджету. Презентував два виграні локальні проекти та один загальноміській. Студенти мали змогу зрозуміти процедури конкурсу, а головне отримати поради як досягти перемоги. Також був презентований і процес організації спільнокошту для запуску в НВК № 16 ліфту для дітей з інвалідністю. Співпраця кафедри психології, політології та соціокультурних технологій із Д.Наталухою буде продовжена найближчим часом, коли студенти спеціальності «Соціальна робота» візьмуть безпосередню участь у проведенні Дня Добровільної.