14 листопада 2019

Співпраця студентів спеціальності «Соціальна робота» СумДУ з клієнтами КУ «Сумський територіальний центр "Берегиня"» 14 листопада продовжилася методикою креативного письма «Loesje». Ця методика для груп однодумців, які хочуть сказати місцевій громаді певні важливі речі. Спільно креативно писали тексти студентська молодь та люди золотого віку, співпраця вийшла дуже продуктивною і приємною.

Тематиками для опрацювання було обрано – мир і здоров’я. Мудрість старших і зацікавленість молодших дозволили гарно провести час і створити кілька десятків оголошень, серед яких доволі цікаві. Ведучими заходу були студентки четвертого курсу спеціальності «Соціальна робот» Альона Зимогляд та Аня Недар. Але перш ніж запросити на захід гостей, студенти другого і четвертого курсів відпрацьовували методику самостійно під керівництвом доцента кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ Олени Купенко. У заході взяла участь і привітала учасників Тетяна Крюковська, координатора проєкту «Діалог для миру та інтеграції», в рамках якого захід і проводився.