22 травня 2020

Студентки спеціальності "Соціальна робота" Кравченко Інна та Стрельченко Єлизавета 16.11.19 р. стали учасницями тренінга для координаторів "Марафону з написання листів", який щорічно проводить Amnesty International, приурочений до 10 грудня- Міжнародного дня прав людини. Це міжнародна акція у якій беруть участь понад 200 країн світу і своїми простими діями - підписами під петиціями, твітами, листами солідарності - допомагають змінювати життя інших.

Кожен рік зусиллями учасників та учасниць Марафону вдається звільнити незаконно з

асуджених, змінити несправедливі закони та підтримати борців за права людини. Дівчата отримали інформацію по реалізацію даного заходу в межах свого міста, почули практи попередніх років, познайомилися з минулорічною учасницею з України на підтримку якої писалися листи та петиції. На тренінгу була широка географія учасників, Суми- теж долучаються.