22 травня 2020

Ви вже чули про наш форум-театр, про студентів, які є непрофесійними акторами, що беруть участь у ньому, про проблеми, які ми висвітлюємо і про те, як ми активно використовуємо цю методику. До поїздки долучилися студентки спеціальності "Соціальна робота" Кравченко Інна,Стрельченко Єлизавета (3 курс) та Марина Ніколаєнко (1 курс) на запрошення ГО"Калинове гроно".

Цього разу на нас чекала нова аудиторія- учні гімназії в Краснопільській ОТГ. До того ж, вони стали першими учасниками нашого нового формату проведення подібного заходу. Все було у вигляді майстер-класу. Як все проходило? Ми обрали за допомогою ігор 5 найбільш активних учнів, які стали акторами нашого театру. Разом з ними розіграли сценку про домашнє насильство. Як завжди, глядачі могли вийти у будь-який момент, для того, щоб спробувати змінити одного з героїв (окрім агресора та пригнобленого) і вплинути цим на цю ситуацію. Результат- нові висновки, включення в роботу учнів, розуміння того, що такий формат теж є дієвим, гучна відповідь "ТАК" на питання "Чи подобається Вам метод форум-театр?". Подібні заходи є корисними не тільки для глядачів, але й для нас. Так, сьогодні отримали новий кейс від даної аудиторії, над яким раніше серйозно не замислювались. Беремо до уваги і продовжуємо далі! 4.12.2019.