05 грудня 2019

5 грудня заняття з дисципліни «Соціальна геронтологія» для студентів другого курсу спеціальності «Соціальна робота» пройшли на базі КУ Сумської обласної ради «Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війти та праці». Лекцію про особливості стану здоров’я людей похилого віку провів лікар-терапевт установи Кривогуз Ігор Михайлович. Було цікаво і корисно.

Студенти відгукнулися на запропоновану тематику, задавши фахівцю низку запитань про особливості роботи з даною цільовою групою. Стало зрозумілим, наскільки для людини похилого віку, яка залишилася без підтримки рідних, важлива допомога міждисциплінарної команди у складі лікаря та соціального робітника. Студенти кафедри психології, політології та соціокультурних технологій вже реалізували низку волонтерських проєктів для людей похилого віку. Будемо й надалі продовжувати цю робота, приділяючи більше уваги здоров’ю та психологічному стану цих людей.