06 грудня 2019

6 грудня студенти спеціальності Соціальна робота в рамках навчальних дисциплін «Соціальна робота на підприємстві» і «Вступ до спеціальності» та викладачі доцент, керівник секції Соціальна робота Семенов Володимир Миколайович і старший викладач Король Сергій Миколайович відвідали Краснопільську селищну об’єднану територіальну громаду.

Під час навчальної поїздки студенти відвідали центр Краснопілля (пам’ятник ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС, пам’ятник воїнам ОСС, Палац культури та ЦНАП). Селищній голова Яремчук Юрій Анатолійович розповів про реалізовані соціальні проекти, а саме про відкриття Центру надання адміністративних послуг (єдиного в Сумській області, не враховуючи м. Суми), про залучення 40 млн. державних коштів на ремонт Краснопільської загальноосвітньої школи, про перспективи розвитку громади.