22 травня 2020

4-6 грудня 2019 р. в Брюсселі відбулась 11-а щорічна асамблея Форуму громадянського суспільства Східного партнерства «Східне партнерство для Європейського Союзу: об'єднуючи зусилля задля співробітництва», в якій взяла участь викладачка кафедри ППСТ Юлія Савельєва.

Цього року Східне партнерство відзначило свою 10-ту річницю існування - період, достатній для того, щоб  зробити висновки і посилити подальшу роботу Східного партнерства. Порядок денний конференції включав в себе публічні експертні дискусії за участю високопоставлених чиновників, зустрічі зі стейкхолдерами, консультації, що зачіпали всі важливі тематичні аспекти роботи Форуму, включаючи верховенство закону, демократичні перетворення і відданість демократичним цінностям.

Одним з пріоритетів на період після 2020 року, визначених в діяльності Форуму Східного партнерства, проголошено підтримку молоді, що означає перспективу подовження програм академічної мобільності. Це, звичайно, радо сприймається європейською університетською спільнотою, оскільки саме в такий спосіб найкраще можливо поширювати кращі європейські практики серед учасників Форуму та досягати демократичних змін в свідомості молодих громадян країн Східного партнерства.