22 травня 2020

5 грудня студенти гр. СР-71 та викладачі спеціальності Соціальна робота Король Сергій Миколайович та Чернякова Анна Анатоліївна взяли участь в навчальному поході до лижної бази (р-н с. Токарі) з метою закріплення практичної частини вивченого матеріалу дисциплін «Самоефективність та протистояння професійного вигорання» та «Арт-терапія».

Навчальний похід складався з двох частин. Перша – коли студенти та викладачі, долаючи кілометри лісових трас, вдихаючи на повні груди свіже повітря, отримуючи задоволення і гарний настрій на практиці закріпили можливості протистояння професійному та емоційному вигоранню. Друга – проведення студентами тренінгових вправ на тему «Розвиток креативності і творчих здібностей».

index

Таким чином, даний захід дозволив закріпити студентам ті компетентності, які вони отримали впродовж вивчення зазначених вище дисциплін та сприяв вихованню креативних та творчих підходів до вивчення практичного матеріалу.