22 травня 2020

І саме сьогодні в м. Києв відбувається ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ з питань міграції та протидії торгівлі людьми. Організований Міністерством соціальної політики України, Організація з безпеки та співробітництва в Європі Координатор проектів в Україні, Міжнародна Організація з Міграції. Під час форуму обговорювались питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які  постраждали від торгівлі людьми.

Напрацювання в рамках панельних дискусій в подальшому використовуватимуться для формування якісної політики соціального захисту таких категорій громадян. В форумі взяла участь фахівець кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДу Крістіна Сахно. Розглянуті найактуальніші та найболючіші питання для держави. Цікаві спікери. Корисна інформація.