12 грудня 2019

18 грудня 2019 року на базі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету відбулося обговорення питання монетизації пільг. У обговорені прийняли участь представники громадських організацій Сумщини та студенти спеціальності «Соціальна робота».

Про особливості та проблемні процесу монетизації пільг поінформував голова правління Асоціації об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, член Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ при Кабінеті Міністрів України, член експертної ради роботодавців спеціальності «Соціальна робота» Сумського державного університету Гученко Роман Анатолійович.

index1

Роман Гученко розповів про особливості процесу монетизації пільг, визначив його проблемні питання та основні напрямки захисту своїх законних прав.

index4