22 травня 2020

У грудні 2019 року Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету проводилося дослідження «Стан та перспективи розвитку туризму у Сумській області». Замовником виступив Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації. Виконавцями дослідження, що проводилось  шляхом проведення  експертних глибинних інтерв’ю (з числа фахівців туристичної сфери, діячів культури, краєзнавців, представників органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості), виступили викладачі кафедри та студенти спеціальності «менеджмент соціокультурної діяльності.

Метою дослідження  було визначення основних проблем, пріоритетів  та першочергових завдань щодо розвитку туристичної галузі в Сумській області За результатами дослідження були зроблені узагальнення та підготовлені рекомендації для формування стратегії просування туризму в Сумській області, визначенні пріоритети розвитку туристичної галузі, а також першочергові завдання для різних партнерських груп.