22 травня 2020

27-29 лютого 2020 року у м.Київ відбулася XVІІ Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція "Простір арттерапії : творчість як задзеркалля реальності". Порядок денний конференції передбачав пленарну частину, де розглядалися актуальні проблеми психологічної практики. Окрема увага приділялася ролі психолога в адаптації людини до сучасного транформаційного суспільства засобами методу арттерапії.

5index

Асистент кафедри ППСТ Чернякова Анна та фахівчиня Гендерного ресурсного центру СумДУ Сахно Крістіна разом зі старшим науковим співробітником Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Вознесенською Оленою Леонідівною ( член Експертної ради роботодавців СумДу ) обговорювали  переспективи впровадження арттерапевтичного напрямку в навчальний процес студентів спеціальності 053 «Психологія».

6index