22 травня 2020

На базі КЗ Сумської обласної ради «Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв» відбулось чергове засідання ради роботодавців зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності». У робочій зустрічі взяли участь голова експертної ради роботодавців, директорка Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Є.Бистрицька, директор Сумської дитячої художньої школи ім. Михайла Лисенка О. Кузьменко,  директор  КЗ СОР Сумський обласний краєзнавчий музей, В. Терентьєв, директор КЗ СОР Сумська обласна бібліотека для дітей. Л.Тогобіцька, заступниця директора Сумського обласного НМЦКіМ Л. Гураль.

1index

В ході зустрічі обговорювались питання посилення практичної складової у підготовці майбутніх менеджерів, зокрема, через проектну та волонтерську складову.

2index