22 травня 2020

Наступного тижня – 14-16 квітня -  на кафедрі ППСТ працюватиме комісія з акредитації освітньої програми «Менеджмент соціокультурної діяльності». У зв’язку з карантинними обмеженнями всі зустрічі експертів з керівництвом університету та окремих структурних підрозділів, викладачами, здобувачами та стейкхолдерами будуть проходити в онлайн-режимі. Університет має також унікальні можливості продемонструвати сучасну матеріальну базу, що використовується для забезпечення цієї освітньої програми, шляхом проведення віртуального 3D-туру кампусами.

В рамках програми онлайн-візиту передбачена відкрита зустріч експертів з усіма охочими  учасниками освітнього процесу (крім гаранта освітньої програми та представників адміністрації СумДУ). Зустріч відбудеться 15 квітня  з 14.45 до 15.15 на базі платформи ZOOM. Запрошуємо! Пароль входу  буде наданий додатково на цьому сайті.