22 травня 2020

Легко сказати «Я – лідер», але значно важче щоденно сумлінно працювати, коли ти не маєш права на помилку, бо маєш зовсім інший рівень відповідальності. У чому полягає цінність лідерства у сучасному світі? Важливість особистісних цінностей? Лідерство – це перш за розвиток. Громадська організація "Інтелект Сумщини" у співпраці з Сумським державним університетом організовує вебінар з жінками з непідконтрольних територій по тематиці гендерних аспектів лідерства в рамках виконання Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок "Голос жінки має силу 2020" у Сумській області. Вебінар відбудеться 18 травня 2020 року о 14.00. Експертом вебінару буде Крістіна Сахно, фахівчиня Гендерного ресурсного центру СумДУ та амбасадорка проекту від Сумської області.
Проєкт реалізується у співпраці з ГО "Фундація прав людини" та Сумським державним університетом за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen коштами Міністерства закордонних справ Німеччини.