18 травня 2020

Продовжуємо активно працювати для реалізації практико-орієнтованої моделі професійної підготовки студентів. Формат відеоконференції дозволяє підтримувати цю роботу навіть в умовах карантину, коли студенти навчаються дистанційно. Вдячні нашим партнерам, фахівцям соціальної сфери Сумщини за те, що активно долучаються до діалогу зі студентами. 18 травня відбулася цікава та продуктивна дискусія із психологом служби екстреної психологічної допомоги «Телефон довіри» Оксаною Корсун, яка презентувала досвід установи, а також розповіла про міжнародний досвід надання таких послуг.

Основні питання, які були обговорені:

-          базові алгоритми в роботі психолога «телефону довіри»;

-          етичні дилеми при наданні психологічних і соціальних послуг;

-          комплексний підхід у наданні психологічних і соціальних послуг.

Ця дискусія дала привід замислитися над важливістю мультидисциплінарного підходу при наданні допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, про засади співпраці психологів та соціальних працівників.