31 серпня 2020

Студентки 4 курсу спеціальності"Соціальна робота" з 11 по 13 серпня були учасницями "Літньої школи для майбутніх соціальних працівників та психологів" з теми "Протидія торгівлі людьми" та отримали звання амбасадорок. Під час її проходження було розглянуто стан даної проблеми в Україні та світі. Цього разу була унікальна можливість спробувати себе у ролі справжнього спеціаліста соціальної сфери (в ході симуляційної гри) до якого звернулась особа, що ймовірно є постраждалою від торгівлі людьми.

Кожен займав своє місце у різних структурах (Департамент соціального захисту, притулок, ГО, ЦССДМ). Також, окремим блоком навчальної програми було спілкування онлайн з особою, що отримала статус постраждалої від торгівлі людьми. Далі-проєктна діяльність. Після детального огляду цього інструменту були сформовані ідеї майбутніх проєктів для реалізації їх на місцях. А яке навчання без експертів? Цього разу ним став полковник національної поліції, начальник департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми.