12 жовтня 2020

Психологічна служба СумДУ активно долучається до співпраці з практичними психологами університетів України в рамках роботи Міжрегіональної платформи «Виклики та перспективи діяльності психологічної служби у ЗВО». Нещодавно відбулась спільна он-лайн зустріч представників психологічних служб Західноукраїнського національного університету та Сумського державного університету зі студентами ЗУНУ. Практичний психолог СумДУ Людмила  Колісник презентувала доповідь на тему: "Психологічна служба  соціально-відповідального ЗВО". У доповіді п. Людмила акцентувала увагу на структурі, особливостях, формах роботи і співпраці ПС СумДУ, а також поділилася фотопрезентацією практичного досвіду діяльності служби.

На завершення було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю між психологічними службами ЗУНУ та СумДУ, налагодження активної взаємодії між студентами-старшокурсниками спеціальності «Психологія» двох університетів в рамках проходження практики на базі психологічних служб.

Щиро дякуємо фахівцям психологічної служби ЗУНУ Надвиничній Т. Л. та Крупник З.І. за запрошення та організацію заходу!