15 жовтня 2020

05.10.2020 р. за підтримки фахівців психологічної служби Сумського державного університету (https://sumdu.edu.ua/uk/kampus-life/social-face/psychological.html) відбулася інтерактивна практико-орієнтована лекція з мистецтва ефективної комунікації, ведення переговорів та публічних виступів для студентів третього курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини». Практичний психолог СумДУ Чернякова Ганна Анатоліївна провела майстер-клас з мистецтва професійної презентації та ведення переговорів у бізнесі.

Метою даного заходу було поглиблення студентами знань з техніки бізнес-комунікацій та психології ділового спілкування, а також розвитку навичок успішного ведення переговорів.

Загалом, запланована серія зустрічей (у тренінговому форматі), спрямованих на формування навичок ефективної комунікації, профілактики стресу та поведінки у конфліктних ситуаціях.