15 жовтня 2020

07.10 та 13.10.2020 студенти 3 курсу спеціальності "Психологія" Карч Марія, Громико Дарина, Гончаренко Аліна та Борсук Світлана провели тренінгові заняття для студентів 3 курсу спеціальності  "Міжнародні економічні відносини» за підтримки фахівців психологічної служби Сумського державного університету (https://sumdu.edu.ua/uk/kampus-life/social-face/psychological.html).

Метою даних тренінгових занять було опанування студентами навичок ефективної комунікації у крос-культурному середовищі та розвиток навичок подолання стресу та поведінки у конфліктних ситуаціях. Завдяки тренінгу, студенти 3 курсу спеціальності  "Міжнародні економічні відносини» поглибили навички комунікації та ефективної командної взаємодії з представниками інших бізнес-культур та професійних груп різного рівня, адаптації та дії в нових ситуаціях. Мали змогу розвинути навички критичного мислення та здатності продукувати нові ідеї. Учасники\ці тренінгу вчилися ефективно долати стрес, проявляти креативність та гнучкість.